Українцям пояснили, як переказати гроші з-за кордону: найпопулярніші платіжні системи.


Українцям пояснили про способи переказу грошей з-за кордону
Після того, як багато українців перебралися за кордон, з'явилася потреба надсилати гроші між Україною та іншими країнами. Існує кілька способів грошових переказів, які мають різні умови, такі як ліміти на суму, перевірки та комісії. Зазвичай ці перекази здійснюються через банки або платіжні системи. Але також є альтернативні варіанти, не пов'язані з банківськими послугами.
В Україні поширені P2P перекази - перерахування грошей з однієї банківської картки на іншу. У Європі використовується система C2C ("з рахунку на рахунок"), яка автоматично конвертує гроші у валюту країни отримувача.
Головна відмінність у тому, що при C2C переказах відбувається автоматична конвертація у валюту країни отримувача. Наприклад, якщо надсилаєте польські злоті або євро в Україну, вони автоматично конвертуються у гривні.
Рекомендується надсилати євро з Європи в Україну на єврову картку, щоб уникнути подвійної конвертації та втрати грошей на курсі. Це дозволяє уникнути комісій за конвертацію українського банку. Долари найзручніше переказувати через систему SWIFT на рахунок IBAN фізичної особи.
Також можна надсилати гроші через системи Visa та MasterCard, з якими працюють більшість банків, але кожен банк має свої правила та обмеження на такі перекази.
Читайте також
- Ашан, Метро та Варус оновили ціни на гречку, рис та макарони: де дешевше
- Lifecell кардинально оновив тарифи: скільки тепер коштуватиме зв'язок, інтернет і ТБ
- У "Резерв+" додадуть нові функції: кому надійдуть повідомлення
- Стартують від 35 гривень за літр: АЗС показали ситуацію із цінами на бензин, дизель та автогаз на Київщині
- Не лише снаряди: про що Зеленський домовився з лідерами Чехії
- ЄС готує повну заборону на імпорт російського газу: Bloomberg дізнався про подробиці