Час працювати: як Німеччина планує змінити допомогу біженцям з України.


Німеччина зменшує фінансову підтримку українських біженців
Німеччина вирішила скоротити фінансову допомогу для українських біженців через повільну інтеграцію їх на ринку праці. Про це повідомив експерт Deutsche Welle Роман Гончаренко у підкасті "Was ist das?".
"Німеччина виділяла багато грошей на утримання цих мігрантів. Зараз ситуація складна, казначейство Німеччини не збільшується, а зменшується. Виплати для українців зменшаться, і їх заохочуватимуть самостійно працювати", - розповів Гончаренко.
За словами експерта, німецька влада буде спонукати українців до пошуку роботи та самозабезпечення, беручи до уваги економічну ситуацію і необхідність зекономити гроші.
Незважаючи на це, зайнятість українців у Німеччині все ще триває. За останніми даними, близько 260 тисяч українців вже працюють у Німеччині.
Варто відзначити, що з початку російської агресії в Україні, Німеччина прийняла значну кількість біженців, проте поточна економічна ситуація змусила уряд переглянути свою політику щодо фінансової допомоги, що призводить до зростання еміграції українців в інші країни.
Читайте також
- Китай "підіграв" Путіну у переговорах з Україною
- Вода щогодини та тарифи як у Польщі: українців можуть перевести на погодинне водопостачання
- Українці можуть залишитися без тепла через нестачу газу: експерт Попенко попередив про серйозні проблеми
- Українці можуть вийти на пенсію достроково: хто почне отримувати виплати у 50 років
- "Цього недостатньо": Макрон, Мерц, Туск та Келлог відреагували на пропозицію Путіна про переговори
- "Поворотний момент": Ердоган відповів на пропозицію Путіна щодо України