112.ua

Сьогодні у "Вечірньому праймі" обговорили:

- Ти мені - я тобі: кандидати в президенти сьогодні знову обмінялися критичними стрілами, поки заочно. Володимир Зеленський вчергове записав відеозвернення. Петро Порошенко відреагував на дії опонента під час зустрічі з вітчизняним та іноземним бізнесом. Очна ж зустріч кандидатів досі під питанням. Обидва хочуть подебатувати у п'ятницю 19-го, втім один - на Олімпійському, інший - в студії "Суспільного". Тим часом, силовики за 6 днів до другого туру вже перейшли на посилений режим роботи. Чи варто чекати ускладнень, і про що свідчать останні цифри соцопитувань?

- Передвиборчий некомплект: Центральна виборча комісія просить громадян долучатися до роботи дільничних виборчих комісій, адже у 33 виборчих округах вони недоукомплектовані. А останній день формування їх складу - це саме сьогодні. Які округи мають найбільший дефіцит кадрів і які ризики це несе?

- Розпускати чи не розпускати? Уряд і парламент будуть працювати за планом, незалежно від результатів президентських виборів. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій. У той же час, за словами заступника голови фракції БПП Сергія Березенко, парламент можуть розпустити та оголосити дострокові вибори вже у травні. Який сценарій має більше шансів на втілення?

Про це та багато іншого дивіться у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна". Ризикніть знати більше!

Михайло Погребинський, політолог, у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" з 19:20 до 20:10:

Міністр юстиції України в 2002-2005, 2006-2007 і 2010-2013 роках Олександр Лавринович та народний депутат України від партії "Народний фронт", член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Олександр Кірш у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" з 20:10 до 21:00: