У Києві стартував відбірковий етап нового для України формату - документального реаліті "Кандидат", повідомляє телеканал "112 Україна".

Заявки на участь у проекті подали тисячі людей, з яких обрали сотню найкращих. На кону - рік навчання у Стенфордському університеті та прохідне місце у списку партії "За життя".

Про майбутнє у великій політиці мріють студенти, хіпстери, актори, військові, підприємці та люди з реальним політичним досвідом та навіть рок-музиканти.

"Я б збільшив верховенство права, відповідальність абсолютно всіх чиновників, депутатів, не важливо яких рад – сільських, міських, обласних", - розказав один з учасників кастингу глава Вінницької організації Аграрної партії Ігор Паламарчук.

Уже на відбірковому етапі учасники презентували ведучому шоу - Нестору Шуфричу - власні законодавчі ініціативи.

"Більшість людей реально прийшли з бажанням щось змінити і хочуть займатися політикою професіонально. І вірять в те, що у них вистачить сил зробити життя краще. Це мотивація в тому числі і для мене постаратися допомогти цим людям остаточно утвердитися в тому, треба їм це чи ні, і використовувати свій шанс", - розказав ведучий соціального реаліті Нестор Шуфрич.

Творці проекту наголошують - попереду на телеглядачів чекає не шоу, а справжній соціально-політичний експеримент - адже його переможець отримає змогу впливати на життя українців.