112.ua

Символічний матч на підтримку жіночого футболу організувала Федерація футболу України і провела гру до фіналу Ліги чемпіонів серед жінок, який відбудеться 24 травня в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського.

Про те, чому Вікторія Кіосе приєдналася до матчу, вона розповідає: "Пам'ятаю, як у шкільні роки хлопці не дозволяли дівчатам грати з ними в футбол і я завжди боролася за те, щоб вийти з ними на поле. Сьогодні футболісткам не забороняють грати, але їх підтримують не так активно, як футболістів. І це потрібно виправляти. Зовсім скоро відбудеться фінал Ліги чемпіонів серед жінок, і я сподіваюся, наша сьогоднішня гра нагадає про прийдешній матч і допоможе зібрати стадіон уболівальників".

112.ua

Як гравці до особливого футбольного протистояння долучилися ведучі телеканалів, журналісти футбольних видань і зірки вітчизняного шоу-бізнесу. Оригінальності матчу додав і той факт, що в кожній із команд грали як хлопці, так і дівчата. А налаштовувала учасників на поєдинок амбасадор фіналу Ліги чемпіонів серед жінок-2018 Ія Андрущак, яка перед матчем провела для них розминку.

Приємним бонусом для глядачів став розіграш кількох вхідних квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів. Тож перші вболівальники на цей матч вже є.

112.ua

112.ua

112.ua