112.ua

"Ця статуетка не тільки моя, це нагорода всій команді "112". Вважаю її нашою спільною заслугою", ділиться Богдан Піленко.

На розсуд журі Богдан представив репортаж із зони АТО – "Немирне перемир'я", який  вийшов в ефір в інформаційно-аналітичній програмі "Тиждень". У своєму сюжеті автор підтверджує інформацію про нарощування бойових потужностей проросійськими бойовиками на Донбасі, показує високий бойовий дух і готовність українських військових відбити будь-який наступ, а також розкриває факт присутності школи диверсантів на окупованій території. Прикметно, що в цьому репортажі вперше серед загальнонаціональних телеканалів була показана нова лінія оборони перед Артемівськом.

За плечима 23-річного Богдана численні поїздки в зону АТО, три документальні фільми, а торік він став кращим журналістом каналу.

"Він талановитий і небайдужий – це головна риса для журналіста. І в нього є все, щоб стати одним з найкращих журналістів нашої країни", – зазначає керівник служби новин Ірина Малихіна.

Нагадаємо, "Честь професії" конкурс професійної журналістики, який існує з 2010 року. Організатори: Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) за підтримки проекту "У-медіа".