112.ua

Задокументувати, щоб не забули; показати, щоб вплинути; розповісти, щоб знали – в новому документальному проекті «Заручники». 

Це проект-інтерв'ю, проект-історія про різних людей, яких об'єднує одна травма – війна, в якій вони стали заручниками. Серед них кадрові військові, місцеві активісти та контрактник. Автор документального проекту зустрілася з ними в перші місяці після звільнення, коли люди ще в деталях пам'ятають все, що було там, але вже трохи вляглися емоції і можна задокументувати фактаж.

«Цим проектом я хочу показати, що звільненим заручникам потрібні розуміння і підтримка, адаптація та допомога. Крім того, я переконана, що він допоможе ще більше зрозуміти ситуацію на Донбасі, а також стане доказовою базою для судових позовів в українських і міжнародних інстанціях», – розповідає автор проекту Тетяна Хмельницька.

«112 Україна» буде спостерігати за своїми героями в розвитку. Про деяких із них телеканал коротко розповів у тематичній серії сюжетів, які виходили в ефірі раніше. У документальному проекті – глядач почує розширені історії цих та нових героїв.

Про тих, хто був заручником там, перебуваючи у бойовиків, і залишаються заручниками пережитого тут – у документальному проекті Тетяни Хмельницької вже в цю суботу на телеканалі "112 Україна" о 21:10.