112.ua

У зв’язку з численними зверненнями ЗМІ на адресу телеканалу з приводу соціологічного дослідження, оприлюдненого 16 квітня в ток-шоу "Пульс", повідомляємо: ми отримали дані дослідження перед ефіром. Враховуючи інформацію, яка, на нашу думку, є соціально важливою, вирішили оприлюднити ці дані. Ми вказали джерело цієї інформації. Сьогодні Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) підтвердив, що саме він проводив це дослідження.

У коментарі OBOZREVATEL соціолог КМІС Тетяна Песковська заявила: "Це дійсно наші дані. У нас дуже багато проектів ідуть паралельно, і якщо замовник не хоче публікувати ці дані, то ми їх не публікуємо. Просто їх хтось раніше "злив" в інтернет". 

А заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушицький у коментарі "Громадському" заявив: "Це результати телефонного опитування. Ми не планували публікувати це дослідження, але оскільки документ уже оприлюднено, то ми готуємо точніше пояснення". Антон Грушицький також пояснив, що цифри з телефонного опитування є менш точними, ніж дослідження шляхом інтерв'ю, згідно з яким між Порошенком і Зеленським розрив у 47% голосів.

Ми вдячні всім колегам, які стежать за ефіром "112 Україна", і вкотре наголошуємо, що у своїй роботі користуємося журналістськими стандартами.