112.ua

Телеканал "112 Україна" висловлює жаль з приводу безпідставної критики мультфільму "Незвичайна подорож Серафими", показаного в межах великоднього телемарафону "Великдень. Ми люди!"

"Незвичайна подорож Серафими" добре відома українському глядачеві, і наш великодній ефір – далеко не перший показ цього мультфільму в Україні. Зокрема, "Незвичайна подорож Серафими" отримала Гран-прі XIII Міжнародного фестивалю православного кіно "Покров", який відбувся в жовтні 2015 року в Києві.

"Незвичайна подорож Серафими" - історія дівчинки з дитбудинку, доньки священика, якого було репресовано в 1937 році та чий храм зруйнували більшовики. Незважаючи на нестатки і тиск з боку вихователів, вона не відмовилася від віри в Бога.

На думку телеканалу, "Незвичайна подорож Серафими" - один з небагатьох по-справжньому сімейних мультфільмів на релігійну тему, який однаково цікаво дивитися як дорослим, так і дітям.

Телеканал "112 Україна" транслював мультфільм на безоплатній основі в межах святкового телемарафону власного виробництва, права на показ було передано Благодійним фондом Серафима Саровського.

Для тих, хто критикує цей мультфільм, так і не ознайомившись з його змістом, пропонуємо подивитися декілька невеликих фрагментів:

А повністю мультфільм "Незвичайна подорож Серафими" можна побачити за цим посиланням:

https://video.112.ua/multfilm-neobyknovennoe-priklyuchenie-serafimy-v-efire-112-ukraina-320874.html