112.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 2 липня призначила позапланову перевірку телеканалу "112 Україна".

Формальним приводом стало цитування статті народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука.

Як ідеться в повідомленні на сайті Нацради, "у своєму коментарі Віктор Медведчук позитивно оцінює ініціативи російського президента в міжнародній політиці та висловлює оптимізм щодо їх реалізації".

Зазначимо, Віктор Медведчук коментує статтю президента РФ Володимира Путіна, опубліковану в американському журналі The National Interest. Вона викликала величезний резонанс і її широко освітлювали як у світових, так і в українських засобах масової інформації.

Телеканал "112 Україна" вважає своєю місією донесення до глядачів актуального новинного порядку денного, з коментарями народних депутатів, науковців та експертів. Цей випадок не є винятком. Поява резонансної інформації вимагає реакції нашого телеканалу. А цитування Віктора Медведчука, як єдиного українського політика, який дав детальний і докладний аналіз цієї статті, є частиною нашої роботи – інформування наших глядачів.

У цій ситуації оцінюємо дії Нацради як акт цензури карального органу влади, який вчергове продемонстрував своє упереджене ставлення до телеканалу "112 Україна".

"Ми продовжимо інформувати наших глядачів щодо всього актуального порядку денного, не боячись залякувань з боку Нацради", – зазначив генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.