112.ua

за Причиною такого рішення Юрій Будяк називає успішне виконання завдання по закріпленню телеканалу "112 Україна" в лідерах інформаційного мовлення і бажання прийняти новий професійний виклик. "Настав час вийти із зони комфорту, поставити ще більш високу мету і, звичайно ж, спробувати її досягти. Я бажаю, щоб телеканал "112 Україна" не зменшував обертів і продовжував рухатися по наміченому шляху вгору, адже для цього є все необхідне", - зазначив Юрій Будяк.

Юрій Будяк працював на телеканалі "112 Україна" з перших днів його створення і вніс великий внесок у побудову різнопланового і технічно сучасного телеканалу, який поєднав у собі всі переваги телебачення і Інтернету, і став одним з найбільш оперативних і об'єктивних джерел новин для української аудиторії. Вся команда "112 Україна" дякує Юрія Будяка за безцінний досвід співпраці і бажає успіхів у нових проектах.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який здійснює мовлення з листопада 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевського. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.