500 тис. підписників на YouTube 112.ua

Кількість підписників на YouTube-каналі "112 Україна" перевищила позначку в 500 тис. людей. При цьому загальна кількість переглядів усіх відео на каналі наближається до 540 млн. 

Таким чином "112 Україна" залишається впевненим лідером за кількістю підписників на YouTube серед усіх інформаційних каналів країни. Для порівняння, у "24 каналу" – 422 тис., "5 каналу" – 363 тис., "Еспресо" – 266 тис. і "Прямого" – 161 тис. підписників.

"Ми встановили тренд у сфері новин. А точніше, в їх швидкій подачі. Все це стало реальним завдяки нашим професійним журналістам, які опиняються в потрібний час у потрібному місці, польовим редакторам, дизайнерам оперативної графіки, редакторам і всім колегам телеканалу "112 Україна", а також редакції новин. Це наша спільна заслуга. Так тримати! Далі – краще. Ще більше інформації, ще більше думок, більше світових новин", - написали фахівці відеоконтенту "112 Україна", випустивши спеціальний кліп із нагоди 500 тис. підписників каналу.

YouTube-канал "112 Україна" розпочав мовлення 20 червня 2014 року. З тих пір кожні 10-20 хвилин на ньому з'являється нове відео, в яких розповідається про головні новини політики й економіки, про події на Донбасі, а також ексклюзивні інтерв'ю та коментарі політиків, експертів, громадських діячів і військових.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.