112.ua

Керівники українських телеканалів проінформували їх про тиск української влади на свободу слова на прикладі скандального голосування про санкції щодо телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Депутати з Великобританії виступають радикально проти будь-яких провокацій і перешкод у роботі вищезгаданих медіа та українських журналістів в цілому, планують особисто відвідати Україну та зустрітися з представниками Нацради та ВРУ.

"Під час нашої минулої зустрічі з євродепутатами в Стразбурзі ми не тільки нагадали, що тиск на наш телеканал продовжується, але й домовились про їхній візит в Україну. В ЄС вже всі знають про ситуацію навколо нашого телеканалу й тепер вони хочуть почути думку людей, чиє бачення свободи слова в Україні радикально різниться з нашим", - коментує генеральний продюсер "112 Україна" Артем Марчевський.

Будь-які політичні сили не повинні брати на себе функцію цензорів, адже перешкоди свободі слова, несумісні з демократичними цінностями та європейським шляхом країни, вважають в ЕС. Крім того, європейські чиновники пообіцяли підтримувати телеканали "112 Україна" та NewsOne в Європейському парламенті, а також у всіх судових процесах.

Нагадаємо, перед цим Артем Марчевський та Василь Голованов провели зустріч з чинним віце-президентом Європарламенту Гейді Гауталою, яка запевнила, що особисто стежитиме за усіма судовими процесами та подіями навколо цих телеканалів і порушить це питання безпосередньо як з головою групи дружби Європарламент-Україна, так і зі своїми колегами з фракції "Зеленого союзу Фінляндії".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.