З відкритих джерел

Проблема тиску на незалежні телеканали в Україні винесена на вищий рівень Європейського Союзу. Сьогодні євродепутати від Великої Британії Нейтан Ґілл і Джонатан Арнотт передали президенту Європейського парламенту Антоніо Таяні листи, підписані сотнями співробітників телеканалів "112 Україна" і NewsOne з проханням про захист свободи слова в нашій країні.

У листопаді ці листи, у яких детально викладена ситуація з намаганням Верховної Ради своїм рішенням досягти через Раду національної безпеки і оборони закриття двох мовників, були передані Ґіллу й Арнотту під час відвідування ними Києва.

Тепер вони виконали журналістам обіцянки і донесли проблему до Антоніо Таяні, який входить до вищого керівництва Євросоюзу, перед яким офіційний Київ взяв зобов'язання захищати свободу ЗМІ і права журналістів.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.