112.ua

"Я зустрівся з Президентом Таяні, щоб ознайомити його з ситуацією і передати листи і підписи журналістів каналів "112 Україна" і NewsOne", – написав євродепутат на своїй сторінці в Facebook.

Нейтан Гілл продовжує відстоювати свою позицію щодо українських телеканалів та закликає Європарламент захищати демократичні принципи, такі як свободу слова і свободу преси в Україні.

"Зараз журналістів убивають, на них нападають, і уряд загрожує телевізійним каналам закриттям. Ситуація в Україні погіршується, і я стривожений, адже якщо ми не почнемо діяти зараз для захисту свободи слова в Україні, може бути занадто пізно", – додав євродепутат.

"Ми неодноразово говорили про підтримку наших телеканалів з боку європейської спільноти, неодноразово зустрічалися з представниками Європейського парламенту з різних фракцій, і навіть приймали їх у себе в офісі телеканалу "112 Україна". Але ми не зупиняємося на досягнутому і тепер проблема тиску на незалежні телеканали в Україні винесена на вищий рівень Європейського Союзу", – коментує генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Нагадаємо, раніше євродепутати від Великої Британії Нейтан Гілл і Джонатан Арнотт передали Президенту Європейського парламенту Антоніо Таяні листи, підписані сотнями співробітників телеканалів "112 Україна" і NewsOne з проханням захистити свободу слова в Україні.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який веде мовлення 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі і цікаві події в Україні та світі. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.