До "112 Україна" Єгор Бенкендорф пройшов шлях від адміністратора до глави правління телеканалу "Інтер", був генеральним директором Національної телекомпанії України.

На телеканалі Єгор Бенкендорф займатиметься широким спектром питань розвитку телеканалу-лідера інформаційного мовлення країни.

Єгор Бенкендорф: "Для мене це новий виклик, робота з виведення телеканалу на абсолютно новий рівень розвитку, до якого "112 Україна" готовий". 112 - це молода динамічна команда, готова до нових звершень.Високопрофесійною роботою журналісти, редактори, ведучі, продюсери завоювали довіру України, про що свідчать показники телеперегляду каналу, а також високий авторитет на медіаринку. Своє завдання бачу в посиленні цієї унікальної команди та каналу".

У 2013-2016 роках Єгор Бенкендорф був головою правління телеканалу "Інтер". Також керував компаніями "Inter Media Production", "07 Продакшн" і "Мелорама Продакшн". У 2010-2013 роках очолював Національну телекомпанію України. Продюсер понад 90-та телевізійних проектів і декількох художніх фільмів.