artzavodplatforma.com

Перший цього року фестиваль Ulichanaya Eda відбуватиметься 2-3 червня на Арт-заводі "Платформа" і має оригінальну назву – "Cheat Meal. Раз на рік можна". Телеканал не вперше інформаційно і не тільки підтримує захід. Цього разу запрошує всіх у організовану на фестивалі лаундж-зону, де гості матимуть змогу відпочити та взяти участь у розіграші. Подарунками будуть екскурсії на телеканал і знайомство з його ведучими, а також місячний запас смачної кави ТМ "Trevi".  Тож, сфотографувавшись на тлі яскравого фотостенду "112 Україна" та виставивши світлину в Facebook або Instagram із хештегом #112tvstreet, можна випробувати долю і позмагатися за призи від телеканалу. 

Загалом на фестивалі представлені 70 фуд-кортів, де гості  матимуть нагоду скуштувати будь-які страви: від дієтичних, вегетаріанських і екзотичних до класичного читмілу (бургерів, свинячих реберець і чурос).

Меломанів потішать запальними DJ-сетами і особливими хедлайнерами фестивалю, серед них - групи СКАЙ та Bahroma. А для сімейних пар з дітьми на заході працюватиме дитяча зона.

Нагадаємо, телеканал "112 Україна" - головний інформаційний партнер Ulichanaya Eda. Цьогоріч телеканал вже був представлений на "Kyiv Coffee Festival vol. 4".