Володимир Полуєв став номінантом 23-ї загальнонаціональної програми "Людина року-2018"

19:29, 15 січня 2019

Сьогодні у приміщенні Укрінформу відбулося офіційне оголошення лауреатів ХХІІІ загальнонаціональної програми "Людина року-2018".

112.ua

Серед номінантів є і ведучий головного політичного ток-шоу країни "Пульс" та програми "Вечірній Прайм" на "112 Україна" Володимир Полуєв. Представник нашого телеканалу увійшов до трійки кращих в номінації "Телевізійний журналіст року".

112.ua

Слід зазначити, що на телеканалі "112 Україна" Володимир з дня його заснування. У команду "112 Україна" він прийшов редактором. Після цього спробував себе у ролі польового кореспондента, тоді разом з командою "112 Україна" відпрацював повністю всі події на Майдані. Нині Володимир – ведучий головного політичного ток-шоу країни "Пульс". Його голос щодня чують усі глядачі "112 Україна", адже він ще й Brand-voice телеканалу.

"Мені дуже приємно бути лауреатом цієї премії, адже це зайвий раз підкреслює значущість роботи телеканалу, тому що за кожним телеведучим стоїть великий колектив – команда "112 Україна", про яку ми регулярно розповідаємо нашому глядачеві", – наголосив Володимир Полуєв.

Проект "Людина року" визначає кращих серед гідних у різних царинах життєдіяльності. Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджують відомим політикам та громадським діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури, мистецтва та медіасфери за їхній внесок у розбудову України. Організатори відзначають, що цього року конкуренція велика як ніколи.

112.ua

"Програма "Людина року" виконує важливу функцію активізації високого потенціалу лідерів. Цього року дуже велика кількість претендентів – представники 17 регіонів нашої країни стали лауреатами на титул "Людина року". Крім того, вперше за всю історію 15 жінок стали лауреатами премії і три номінації – саме для кращої половини людства. Обраний для загальнонаціональної програми слоган "Потенціал нових досягнень" - повністю відповідає часу і запитам нашого суспільства", – розповідає генеральний директор програми "Людина року" Аркадій Райцин.

Церемонія нагородження лауреатів і переможців цьогорічної премії відбудеться 23 березня 2019 року в Національній опері України.

Команда телеканалу вітає свого колегу з заслуженим визнанням і бажає йому стати володарем титулу "Людина року-2018".

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.