112.ua

Генерального директора і власника телеканалу "112 Україна" Андрія Подщипкова обрано заступником голови Партії простих людей. У цій політичній силі він відповідатиме за міжнародне співробітництво, зокрема з Євросоюзом і Європарламентом.

Разом з лідером партії Сергієм Капліним Андрій Подщипков вже відвідав Брюссель, де вони домовилися з провідними європейськими політиками і громадськими діячами про співпрацю.

"Я відгукнувся на цю пропозицію, оскільки вважаю, що в Україні немає альтернативи європейському шляху розвитку. Особливо беручи до уваги великий досвід роботи телеканалу з європейськими політиками. Ми плануємо тісну взаємодію з Прогресивним альянсом соціалістів і демократів, а також з профспілками. Наступного тижня заплановано зустрічі з представниками цієї політичної сили Андерсом Мамикінсом і Тибором Сані. Безумовно, ми продовжимо боротьбу за свободу слова як один із принципів демократії. На жаль, дана проблема зберігається в нашій країні, враховуючи тиск на канал "112 Україна", що триває", - заявив Андрій Подщипков.

Лідер Партії простих людей Сергій Каплін зазначив важливість діалогу європейських депутатів і політиків з українськими колегами.

"Я хочу повідомити всім шанувальникам, глядачам "112 каналу" і всім українським громадянам без винятку надзвичайно важливу новину: генеральний директор "112" Андрій Подщипков обраний заступником голови Партії простих людей і буде відповідати у вашій з нами партії за міжнародне співробітництво, зокрема за роботу з Європарламентом та Євросоюзом у цілому. Перший свій робочий візит ми здійснили до Брюсселя, тут ми зустрілися з низкою європарламентаріїв, лідерами профспілкових рухів і організацій всієї Європи. Ми продовжимо таку роботу, зокрема з соціал-демократами в Європі, тому що ця ідеологія близька нашій політичній силі - Партії простих людей Сергія Капліна", - заявив депутат.

Заява колективу "112 Україна"

У зв’язку з обранням Генерального директора і власника телеканалу "112 Україна" Андрія Подщипкова Заступником голови Партії простих людей, творчий колектив "112 Україна" заявляє, що і надалі неухильно дотримуватиметься журналістських стандартів, професійної етики та свого Редакційного Статуту. Політичні уподобання власника телеканалу жодним чином не впливатимуть на інформаційне мовлення "112 Україна", про що Андрій Подщипков також запевнив Редакційну раду та керівників структурних підрозділів. Натомість, він підкреслив, що його нова посада зможе допомогти йому в подальшому відстоюванні свободи слова та незалежної позиції телеканалу, завдяки можливості більш широкого співробітництва з міжнародною громадськістю та Європейским Парламентом.

Як і попередні два роки телеканал "112 Україна" дбатиме про свою репутацію незаангажованого, правдивого й збалансованого мовника. Наш прямий ефір і надалі залишатиметься відкритим для представників усіх політичних сил, що на законних підставах діють в Україні. 

Свобода слова і відсутність цензури були, є і будуть засадничими принципами діяльності "112 Україна" - лідера інформаційного мовлення в Україні.