112.ua

Керівники телеканалів вже провели зустріч з чинним віце-призидентом Європарламенту Гейді Гауталою (Heidi Hautala) та докладно розповіли про тиск українських політиків на свободу слова на прикладі скандального голосування про запровадження санкцій щодо телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

У спілкуванні з фінським політиком керівники вітчизняних мас-медіа ознайомили її з політичною ситуацією в Україні та розповіли про тиск на свободу слова в Україні й перешкоди у роботі журналістів телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

112.ua

На зустрічі з очільниками "112 Україна" та NewsOne євродепутат запевнила, що особисто стежитиме за усіма судовими процесами та подіями навколо цих телеканалів і порушить це питання безпосередньо як з головою групи дружби Європарламент-Україна, так і зі своїми колегами з фракції "Зеленого союзу Фінляндії". Пані Гаутала наголосила, що європейські депутати мають разом відстоювати принципи свободи слова в будь-якій країні. За її словами, в боротьбі за право говорити телеканали, крім політичного шляху, мають використовуватись і весь арсенал правових інструментів, а європейські політики будуть активно відстежувати судові процеси в усіх інстанціях.

Нагадаємо, в Брюсселі триває збір підписів під зверненням до Верховної Ради. Європейські парламентарі закликають українських колег скасувати постанову про застосування санкцій щодо телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.