112.ua

Спостерігаючи за прямими трансляціями богослужінь з головних храмів країни, глядачі «112 Україна» зможуть побачити святкування Великодня в багатьох регіонах України. Також почують привітання глав основних православних конфесій, а ще побачать передачу Благодатного вогню.

Напередодні і на саме свято Великодня в Україні, зокрема, на головних майданчиках Києва, Одеси, Харкова, Луцька, Ужгорода, Херсона, Сватового, Львова працюватиме максимальна кількість знімальних груп телеканалу. Великодні богослужіння "112 Україна" почне транслювати 7 квітня о 22:20 і продовжить ефір до глибокої ночі наступного дня.

У студіях із гостями спілкуватимуться Олексій Ананов і Анна Степанець. Серед експертів у великодньому ефірі – релігієзнавці Ігор Козловський та Михайло Черенков, кандидат богослов'я, викладач Київської духовної семінарії Олег Надь, релігієзнавець Андрій Ковальов, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Віктор Єленський, а також інші експерти, які коментуватимуть освітлювані телеканалом події.

Головну тему ефіру 7 – 8 квітня підкреслить і оформлення студій. У графіці переважатимуть українські етномотиви, а святковим декором будуть великодні кошики з писанками і пасками.

У серії святкових промо-роликів зі слоганом «Знай більше про наші традиції!» телеканал розповість про цікаві народні вірування українців, пов'язані з великодніми яйцями. Чому, наприклад, важливо перемагати в яєчних поєдинках, що означають крапки у візерунках на писанках, і що слід зображати на тих великодніх яйцях, які дарували чоловікам.

Не пропустіть все найважливіше і найцікавіше про великодні святкування і традиції 7 – 8 квітня на телеканалі «112 Україна».