Великодній марафон 112.ua

27 і 28  квітня на "112 Україна" - спецефір, присвячений Воскресінню Христовому. Мовник покаже богослужіння, привітання голів православних конфесій, а також передачу Благодатного вогню в храми. В ході спецпроектів кореспонденти "112 Україна" розкажуть, як відзначається Великдень у різних регіонах нашої країни. Зокрема, відбудуться прямі включення з головних площ Одеси, Запоріжжя, Харкова, Луцька, Ужгорода, Херсона, Львова тощо.

Паралельно в студії телеканалу виступатимуть релігієзнавці, викладачі духовних семінарій й інші експерти, які розкажуть про канони святкування Великодня, а також про історію та особливості свята. Зокрема, глядачі дізнаються, що символізують малюнки на писанках і які вірування пов'язані з великодніми зайцями. Традиційно, в студії з гостями будуть спілкуватися Олексій Ананов і Ганна Степанець.

Спеціально до свята буде прикрашена і сама студія телеканалу. В її дизайні будуть переважати українські національні мотиви, а також великодні кошики з писанками і пасками.

Також 28 квітня о 12:00 стартує чотирьохгодинний марафон "Великдень. Ми люди". Його гостями стануть діячі науки, культури і православне духовенство. Про святкування Воскресіння Христового розкажуть музиканти Олег Карамазов, Міла Нітіч, Девід Браун, ведучий Сєва Новгородцев, боксер Олександр Усик, актор Георгій Делієв, священик Олександр Клименко та інші.

Не пропустіть все найважливіше та цікаве про великодні святкування 27 – 28 квітня на телеканалі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.