Велікодній марафон 112.ua

На 18 і 19 квітня "112 Україна" підготував ряд святкових програм і марафонів, присвячених Великодню, який православні християни святкуватимуть у неділю.

  1. У суботу, 18 квітня, о 23:00 в ефірі "112 Україна" – пряма трансляція богослужіння в православних храмах по всій Україні. Серед них будуть Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра, Свято-Успенська Святогірська лавра, а також Зимненський Святогірський Успенський монастир та інші храми, а в неділю починаючи з 8:00 у прямому ефірі "112 Україна" розпочнеться святковий ефір.
  2. 19 квітня з 11:00 до 13:00 відбудеться масштабний святковий телемарафон "Великдень. Ми люди!". Його ведучими виступлять музикант Олег Карамазов і відомий радіоведучий Сєва Новгородцев. Учасниками спецефіру стануть діячі культури, науки, спорту і православне духовенство. В його межах гості студії обговорять найважливіші гуманітарні та соціальні питання, які стоять перед Україною і людством загалом.
  3. Також у неділю о 13:00 буде показано повнометражний мультфільм "Незвичайна подорож Серафими". Він перенесе глядача у радянські часи і розкаже про дівчинку, яка живе в дитячому будинку та, попри все, не відмовилась від віри в Бога. 

Крім цього, в суботу у святковій студії телеканалу глядачі побачать трансляцію сходження благодатного вогню, останні приготування в храмах, а також включення журналістів із різних куточків України.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.