112.ua

Тому наступний Wizz Air Kyiv City Marathon так само не пройде без бігунів від головного новинного каналу країни. У забігу візьмуть участь журналісти, ведучі, редактори, інженери й піар-менеджери "112 Україна". А ось ведучий головного політичного шоу країни "Пульс" Володимир Полуєв заявив про намір цього разу подолати дистанцію в 21 км.

"Насправді ніколи не любив бігати.  Через лінощі. - Каже Володимир. - Навіть у школі, коли грав у футбол, навмисне обрав собі амплуа воротаря. Почав бігати для недавнього хобі - плавання. Дуже допомагає підтягнути дихання і загальну витривалість. А тут іще й з'ясувалося, що кроси - чудова штука, щоб втекти від нашого політичного абсурду. Біжиш і медитуєш. І жодних скандалів, невиконаних обіцянок та інших приємностей від наших політиків".

А ось вибір дистанції Володимир назвав своєрідним викликом для себе. "Як там у Достоєвського? "Тварь я дрожащая или право имею?". Ось ледар я безнадійний чи таки право маю? Скоро з'ясую!", - коментує ведучий.

Ба більше! Цьогоріч на Wizz Air Kyiv City Marathon команда "112" виступає фандрайзером фонду Happy Paw і братиме участь в цьому марафоні не тільки заради подолання дистанції, але ще і з місією допомогти тваринам у Бахмутському притулку. Вся інформація про збирання коштів за посиланням: https://ubb.org.ua/ru/project/4380/.