Микола Сирокваш 112.ua

У понеділок, 15 квітня ведучий телеканалу "112 Україна" Микола Сирокваш, що відомий за ранковим шоу "112 хвилин", проведе майстер-клас "Як поводитися перед камерою?". Зустріч відбудеться у HUB 4.0 (Ярославський провулок, 1/3) о 12:00.

На тренінгу Микола Сирокваш розповість, чому люди бояться публічних виступів, аудіо і теле-зйомок зі своєю участю, а також, що робити в екстрених ситуація під час прямого ефіру. Також ведучий поділиться з життєлюбами секретами телевізійного ремесла.  

Досьє: Микола Сирокваш

Народився 26 лютого 1983 року. Отримав диплом менеджера зовнішньоекономічної діяльності. В якості ведучого Микола працює вже більше одинадцяти років. Його кар'єра почалася на каналі "Україна" (передачі "Критична точка" і "Ранок з Україною"), а потім він вів новини на "ТВі". На "112 Україна" веде ранкову програму "112 хвилин". Любить ходити в спортзал, займається плаванням, співає, грає на фортепіано, озвучує фільми.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.