Конкурс Omc hair a world Facebook

Провідний гример кращого інформаційного телеканалу країни "112 Україна" Катерина Оксамитна взяла участь у престижному чемпіонаті світу з перукарського мистецтва та макіяжу Omc hair a world. Захід проходив 14-16 вересня в Парижі. У його рамках свої досягнення в мистецтві макіяжу продемонстрували фахівці з усіх країн світу.

На змаганні Катерина створила образи для номінації "Артистичне (подіумне) весілля", на яку відводилося 40 хвилин. Журі Omc hair a world оцінило старання Оксамитної, вручивши їй диплом майстра міжнародного класу.

Конкурс Omc hair a world 112.ua

Конкурс Omc hair a world 112.ua

Конкурс Omc hair a world 112.ua

Конкурс Omc hair a world Facebook

Українську збірну очолювала керівник і тренер з візажу Таїсія Васильєва.

Досягнення Катерини Оксамитної стало черговим доказом того, що колектив "112 Україна" – це сплав найрізноманітніших індивідуальних талантів. Саме завдяки цьому команда телеканалу відрізняється високим професіоналізмом і майстерністю.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.