Павло Кужеєв 112.ua

6 листопада головний редактор "112 Україна", ведучий програм "Вечірній прайм" і "Велике інтерв'ю" Павло Кужеєв виступив у Верховній Раді в рамках Парламентських слухань про безпеку діяльності журналістів в Україні. Він закликав парламентаріїв звернути увагу на права і свободи журналістів у нашій країні.

Павло Кужеєв почав свій виступ із нагадування про те, що протягом 2019 року журналісти "112 Україна" відчули на собі фізичне насильство, пережили терористичний акт, цифрові мовники каналу були позбавлені ліцензії за політичними мотивами, а також у Верховній Раді була створена тимчасова слідча комісія, яка вивчає роботу мовника.

"У день скоєння теракту і після цього не було жодної реакції засудження цього злочину з боку перших осіб держави і, зокрема, президента України. А відсутність реакції, як відомо, може дати сигнал про безкарність таких злочинів не тільки по відношенню до каналу "112 Україна", - підкреслив Кужеєв.

Також ведучий нагадав парламентаріям, що 28 серпня на знімальну групу телеканалу було скоєно напад, коли вона працювала над репортажем про незаконну вирубку лісів у Харківській області. 

"Від імені всієї команди "112 Україна" я закликаю оголосити 2020-й роком забезпечення прав і свобод журналістів в Україні", - підсумував ведучий.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.