112.ua

Співати заради доброї справи. В такий незвичний для себе спосіб журналісти та медійні персони вже втретє збирали кошти на придбання обладнання для операційної. Минулого разу на акумуляторний стернотом, "наспівали" 560 тис. грн.

Першим від телеканалу "112 Україна" в незвичному для глядачів амплуа постав Олексій Ананов із піснею "Мелодія" із репертуару Мусліма Магомаєва.

"Організатори концерту запропонували заглибитися у сімейні, дитячі спогади, у музику, яка була тлом нашого дитинства. Моє дитинство було сповнене різної музики, багато пісень були улюбленими, звучали із радіоприймача, програвача чи просто із вуст мами, тітки... і "Мелодія" одна із найкрасивіших пісень тієї епохи. Я вже і не кажу про те, яким захопленням було оточене ім'я Мусліма Магомаєва! Але головним натхненням для учасників концерту звісно стала мета - доброчинність. Зібрані на ньому кошти були спрямовані на допомогу Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. І я щасливий, що колеги-журналісти уже не перший рік збираються навколо такої шляхетної ідеї", - ділиться враженнями О. Ананов.

112.ua

Медійні персони заспівали пісні, які займають особливе місце в їхньому серці, а дехто навіть вийшов на сцену разом зі своїми дітками. У благодійному концерті взяли участь Світлана Леонтьєва, Марина Кінах, Ксенія Смірнова, Аліна Фурман,   Габріелла Массанга, Олександра Раздорожна, Роман Сагай, Олена Гребенюк та Олег Панюта, Валентина Левицька с донькою Катериною, Петро Мага, Наталя Кудряшова та народний артист України Гурбан Аббасов, Оля Зеленська, Ольга Михалюк з сином Данилом, Віталій Литвин, Надія Балагурак, Ігор Пшеничний, Ілля Бондаренко та Two violins kids.

112.ua

Цього року, завдяки журналістському виступу знову вдалося придбати вкрай необхідне медичне обладнання - найсучасніший дефібрилятор для реанімації, вартість якого склала майже 700 тис. грн.

Нагадаємо, у День української писемності й мови, ведучі головного інформаційного телеканалу країни "112 Україна" Юлія Галушка та Сергій Гулюк долучились до загальнонаціональної акції – написання 18-го радіодиктанту національної єдності, що цього року відбувся під гаслом – #пишеморазом.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.