Микола Сирокваш фото из Facebook

Ведучий ранкової програми "112 хвилин" Микола Сирокваш озвучив головного героя мультфільму "Їжак Сонік", який вийшов у прокат 13 лютого.

Картина розповідає про їжачка Соніка, який потрапляє на нашу планету і намагається подолати труднощі життя на Землі. Їжачку допомагатиме в протистоянні з лиходієм поліцейський Том Ваховські, якому й подарував голос Сирокваш.

Представники PR-служби поспілкувалися з Миколою й дізналися його враження від фільму.

Які емоції передає твій герой глядачам?

Фільм пронизано теплом та гумором. Мій герой - це простий поліцейський Том Ваховські з маленького американського містечка. Він прагне робити добрі справи, допомагати людям і бути корисним. До речі, у нас з ним це спільне. Завдяки Соніку - їжаку з надможливостями, який прибув з іншої планети, - у мого героя з'являється можливість усе це реалізувати. Тож він допомагає милому та щирому головному герою Соніку в боротьбі зі злим ученим. І обидва, врешті решт, знаходять те, чого довго прагнули!

Чи переймаєшся долею свого героя при дубляжі?

Це найголовніше! Інакше роботу буде зроблено технічно, без душі, як то кажуть у нас "із холодним носом!" А глядач відчує, що актор не був щирим. Саме це співпереживання і запускає емоційний ядерний реактор, що надихає тебе під час дубляжу і дає енергію фільму. Робить його смачним, насиченим і барвистим у кожній репліці. Без цього навіть не варто приступати до роботи. У дубляж треба повністю занурюватися і вкладати частинку себе. І повірте, режисер дубляжу цієї картини Ольга Фокіна – майстер своєї справи. Разом зі мною та акторами Павлом Скороходьком та Павлом Костіциним зробила фантастичну роботу. Тож фільм дивишся на одному диханні, смакуючи кожен діалог.

Актори, що озвучили "Їжак Сонік" фото из Facebook

Чому глядачам варто сходити на фільм?

Він навчає добрим і гарним вчинкам. Показує цінність незмінно справжніх речей - любові, дружби, підтримки та віри! Він розкаже вашим діткам про важливість гарних справ, а дорослим нагадає, що мріяти ніколи не пізно. Тож беріть свою малечу і бігом до кіно. Яскрава динамічна стрічка, сповнена гумору та позитиву. До речі, не поспішайте виходити із зали, коли почнуться фінальні титри. Вас чекає сюрприз!

Їжак Сонік фото из Facebook

За озвучування фільму "Їжак Сонік" кінотеатр "Сінема Сіті" висунув Миколу Сирокваша на премію за кращий дубляж.

Бажаємо Миколі перемоги в народній премії, а любителям фантастики - приємного перегляду!

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал є доступним у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.