Микола Сирокваш 112.ua

Ведучий ранкової передачі "112 хвилин" Микола Сирокваш подарував свій голос одному з героїв фільму жахів "Хижаки", що стартує у вітчизняному прокаті сьогодні, 11 липня. 

"Це був неймовірний досвід. У фільмі постійно йшов дощ та дув сильний вітер, через що мій герой постійно мав кричати. Тож вже через 30 хвилин запису мої голосові зв'язки дали про себе знати. А ще мені довелося набирати повний рот води, щоб дубляж був максимально наближений до оригіналу, коли мого героя вхопив алігатор і кинув до води. Чого не зробиш заради глядача і гарного українського дубляжу", - сказав Микола Сирокваш.

Картина "Хижаки" розповідає про страшний ураган, що насувається на штат Флорида. Він змітає все на своєму шляху. Через це влада наполегливо пропонує місцевим кидати все і бігти якнайдалі. Однак головна героїня стрічки дівчина на ім’я Хейлі вирішує всіма силами забрати з собою батька. Останній не може вибратися з підвалу, де отримав сильні пошкодження. До домівок поступово прибуває вода, а разом із нею – голодні алігатори, що полюють на людей. 

Раніше Микола Сирокваш озвучував героїв таких фільмів, як "Рокетмен", "Мама Мія 2", "Кадавер", "Смертельні машини", "Марія – королева Шотландії" тощо.

За свої роботи в дубляжі ведучого висували на "Народну премію за кращий дубляж". Чергову номінацію на цю нагороду він отримав за стрічку "Хижаки".

Отож, усі в кіно!

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн - на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.