Микола Сирокваш 112.ua

Ведучий ранкової передачі "112 хвилин" Микола Сирокваш номінований на "Народну премію за кращий дубляж", яку вручає мережа кінотеатрів "Сінема Сіті". Ведучого висунули на нагороду за його дубляж персонажа Дейва Годіна в біографічному фільмі про Елтона Джона "Рокетмен".

Лауреата премії визначають глядачі, які голосують за дубляж, що їм сподобався. Голосування проходить у холі кінотеатру, де встановлено сім прозорих тубусів. На кожному з них значиться ім'я персонажа з фільму і українського актора, який його озвучив в українському дубляжі. Тож кожен бажаючий може віддати свій голос за того чи іншого артиста, кинувши в один із тубусів свій поп-корн. Перемагає той артист, в чиєму тубусі виявилося більше поп-корну. Результати голосування оголошуються кожен четвер на Facebook-сторінці кінотеатру.

Мета цієї премії – популяризувати українських акторів дубляжу і оцінити їх роботу по створенню кращого образу героя на екрані.

Це глядацьке голосування стартувало 13 березня. Щотижня список акторів-учасників голосування оновлювався. За цей період на премію висувалося близько 50 акторів.

Микола Сирокваш Сінема Сіті

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.