Микола Сирокваш 112.ua

Ведучий ранкової передачі "112 хвилин" Микола Сирокваш озвучив ключового героя фільму жахів "Прокляття", який вийшов у прокат 16 січня. За роботу над дубляжем цієї картини ведучого "112 Україна" висунули на "Народну премію за кращий дубляж".

Раніше Микола Сирокваш озвучував героїв таких фільмів, як "Ціна Правди", "Захар Беркут", "Сирота Бруклін", "Ігри з вогнем", мюзикл "КІШКИ", мелодрама "Щасливого Різдва", "Рокетмен", "Мама Мія 2", "Хижаки", "Смертельні машини", "Марія – королева Шотландії" тощо. За роботу над деякими з цих картин Сирокваш також висувався на "Народну премію за кращий дубляж".

Переможців у цій премії визначають самі глядачі. Віддати свій голос за кращого актора дубляжу можна в київському кінотеатрі "Сінема Сіті".

До зустрічі в кінотеатрах!

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.