112.ua

"Ми молоді - нам усього 5 років. Але в нас уже є звання головного новинного каналу країни з найбільшим рейтингом. Ми маємо авторитет, вплив і, найголовніше, довіру наших глядачів. Ми об'єктивні та дотримуємося міжнародних стандартів журналістики. У 2019-му на нас чекають вибори. А нинішній владі не потрібні інші погляди та думки. Тому вона й намагається нас закрити. Але ми не здаємося. Тут, в Україні, робимо все, щоб канал продовжував подавати точну й об'єктивну інформацію. Втім, наші сили у протистоянні з владою - не рівні. І тому без вашої допомоги зараз нам не впоратися. Ми переконані, свобода слова – головна цінність будь-якої європейської країни. Допоможіть зберегти цю цінність в Україні", – зазначає у своєму зверненні до європейських політиків телеведучий "112 Україна" Володимир Полуєв.

Нагадаємо, нещодавно керівники телеканалів "112 Україна" та NewsOne Артем Марчевський і Василь Голованов відвідали з офіційним візитом Європейський парламент, де здобули підтримку депутатів у питанні недопущення запровадження санкцій до цих мовників. Віце-президент Європарламенту Гейді Гауталі та ще понад десять євродепутатів висловились з цього приводу та заявили про стурбованість станом свободи слова в Україні. Крім того, у Брюсселі збирають підписи європарламентарів під зверненням до Верховної Ради про захист телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.