112 112.ua

Ведучі телеканалу "112 Україна" Алла Щоличева і Віта Євтушина стали представницями українського модного бренду Nai Lu-na. Тепер ведучі програм "112 хвилин" і "Новини прайм" виходитимуть в ефір і в нарядах від дизайнера Анастасії Іванової, засновниці Nai Lu-na.

Відзначається, що представники модного бренду самостійно відібрали ведучих, які будуть обличчям їх компанії.

Колекції Nai Lu-na представляли на престижних міжнародних виставках White Milano (Мілан), Coterie і New York Fashion Week (Нью-Йорк), Who's Next (Париж), RoomsLINK (Токіо) і Kazakhstan Fashion Week.

Наряди Nai Lu-na носять переможниця конкурсу краси Miss Model Of The World-2017 Лілія Галушко, співачки Alyosha і Illaria, актриса Ольга Сумська, "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко та інші.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.