Еліна Бекетова 112.ua

Ведучі головного інформаційного телеканалу країни "112 Україна" не тільки щодня виходять в ефір, щоб розповісти про важливі новини, але й у вільний від роботи час допомагають оточуючим пережити карантин. Про це вони розповіли в серії роликів "Відповідальність рятує життя!".

Ведучі ток-шоу "Пульс" Володимир Полуєв і Еліна Бекетова розповіли, що підвозять попутників і роздають антисептики сусідам. "Не потрібні ніякі героїчні вчинки. Просто діліться, чим можете. І саме так допомагайте один одному", - підкреслила Бекетова.

А Олексій Ананов і Сергій Гулюк (студія LIVE) поділилися досвідом, як під час карантину приносять продукти і ліки престарілим. "Така підтримка під силу кожному. Тож допомагайте! Особливо тим, кому зараз тяжче, ніж вам", - зазначив Гулюк.

Відповідальність рятує життя!

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.