"112 Україна" 112.ua

Ведучі ключових передач "112 Україна" стали героями роликів про свободу слова. У цих відео зірки телеканалу звернулися до влади, акцентуючи увагу на небезпеку введення цензури.

Ганна Степанець і Володимир Полуєв у своїх зверненнях підкреслили, що цензура позбавляє людей надії й ідеологічного різноманіття. Павло Кужеєв, Еліна Бекетова і Анастасія Медведчук нагадали, що Конституція України гарантує кожному громадянину свободу поглядів і переконань.

У цих відео ведучі з'являються на території недобудованого будинку. Вони ходять між бетонними опорами та наскрізними прорізами. "Ось так виглядає цензура: зовні може і красиво, але всередині тільки холод і недовіра", - зазначає Полуєв.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.