Віта Євтушина і Олексій Ананов 112.ua

21 листопада ведучі телеканалу "112 Україна" Віта Євтушина і Олексій Ананов взяли участь у благодійному журналістському концерті "Ой, летіли пісні й вірші". Вони виконали дуетом пісню на слова Юрія Рибчинського "Безсоння хміль".

"Знаєте, ефір провести легше, ніж вийти на сцену перед глядачами. Адже в студії ти бачиш тільки камеру, а тут - багато глядачів", - поділилася враженнями Віта Євтушина.

Олексій Ананов 112.ua

Ведучі зазначили, що у них не завжди вистачало часу на репетиції. Тож вони використовували будь-яку можливість заспівати цю пісню, навіть у вестибюлі перед самим виходом на сцену. Крім представників ЗМІ на сцену також підіймалися професійні артисти, зокрема Павло Зібров.

Олексій Ананов 112.ua

Журналістський благодійний концерт відбувся вже вчетверте. Зібрані кошти спрямовуються на закупівлю інструментів і обладнання для центру дитячої кардіології та кардіохірургії. У минулому році на зібрані на заході кошти придбали стернотом вартістю 500 тис. грн.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.