112.ua

Телеканал випустив календар на 2019 рік в стилі передвиборчих бордів, де претендентами на головну посаду стали ведучі. Участь у проекті змогли взяти тільки ті з них, хто на каналі майже з перших днів існування "112 Україна". Важлива частина проекту - гасла, з якими "кандидати" прагнуть до перемоги. Всі "передвиборчі обіцянки" стосуються лише свободи слова та ще раз звертають увагу на ситуацію із закриттям телеканалів в Україні.

Так, про тиск на незалежні мас-медіа згадали у "передвиборчих гаслах" Анна Степанець, яка закликала сказати тверде "Ні!" втручанню влади у роботу ЗМІ", а також Інна Керча, котра наголосила "Незалежній країні – незалежні медіа!". Підтримав своїх колег і Сергій Гулюк, який нагадав про один з головних принципів цивілізованого суспільства - "Безпека журналіста понад усе!".

112.ua

112.ua

112.ua

Свою позицію висловили ведучі як ранкових, так і вечірніх ефірів телеканалу. Вікторія Кіоссе, яка з 6-ї години ранку щоденно першою розповідає новини в програмі "112 хвилин", відстоює "Вільний доступ до інформації кожному". А ось ведучі "Вечірнього прайму" відзначили необхідність дотримання європейських цінностей. Так, Павло Кужеєв наполягає, що "Вільне висловлювання думок та поглядів – право кожного". А Еліна Бекетова стверджує: "Свобода слова – головна ознака європейської держави".

112.ua

112.ua

112.ua

Традиційно наполегливими стали автори інформаційних проектів телеканалу. Ведучий головного політичного ток-шоу "Пульс" Володимир Полуєв переконаний, що "Свободі слова в Україні бути!". А ось його колеги із соціального проекту каналу "Виклик" акцентує на русі України в бік демократичного суспільства. Тетяна Хмельницька впевнена, що в нашій державі "Четверта влада" на варті свободи слова". Водночас  ще одна Тетяна – Іванська,  нагадала давно відому аксіому: "Демократичне суспільство без цензури в ЗМІ".

112.ua

112.ua

112.ua

 

Абсолютно лаконічні представники новинного напрямку на "112 Україна". Ведучого студії LIVE Юрія Бібіка хвилює питання "А ти готовий говорити правду?". Тоді як Олексій Ананов закликає надати "Свободу незалежним медіа в Україні". А ось ведучий новин на "112 Україна" Іван Костроба налаштований позитивно і впевнений, що буде "Більше хороших новин".

112.ua

112.ua

112.ua

Зрозуміло, що президентські перегони – не лише кандидати, а повноцінна командна робота! Що підкреслив і цей проект "112 Україна". Над зовнішнім виглядом учасників працювали гримери телеканалу Наталія Якушина, Ельвіра Дзюба, Катерина Оксамитна та Марія Скрипкіна; образи ведучих створювала головний стиліст "112 Україна" Валерія Семчук. За дизайн календаря відповідала арт-служба телеканалу у складі Андрія Міхно, Людмили Булак та Катерини Горбань. А ось сама ідея і керівництво проектом належить PR-службі "112 Украіїна" - Юлії Павленко, Анастасії Мамотюк , Анастасії Семенчук. Знімав ведучих відомий український майстер фотомистецтва Вадим Яцун, який створив чимало обкладинок українських глянцевих видань, а зроблені ним знімки демонструють на виставках українських та закордонних галерей і продають на аукціонах.

Бекстейдж, який повністю передає атмосферу та настрій проекту, це робота промо-відділу "112 Україна" - Віктора Покрасова, Анни Капацини та В’ячеслава Рикова. 

Звертаємо увагу: під час створення проекту ніхто з ведучих телеканалу "112 Україна" офіційно не подавав своєї кандидатури для участі в передвиборчій президентській кампанії і не планує цього робити на найближчих виборах Президента України. Всі образи ведучих створювали стилісти телеканалу індивідуально під кожного учасника проекту. Схожість з будь-якими українськими або закордонними політиками випадкові.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.