Баранчик Шон: Фермагедон 112.ua

23 січня в українських кінотеатрах стартує прокат анімаційного фільму "Баранчик Шон: Фермагедон". Дитяча стрічка розказує про нові міжгалактичні пригоди найвідомішого в світі баранчика.  Допрем’єрний показ картини в кінотеатрі "Сінема Сіті" відвідала ведуча телеканалу "112 Україна" Тетяна Іванська ("Голос народу").

Сюжет "Баранчика Шона: Фермагедона" починається з того, що на Землю потрапляє мила і пустотлива інопланетна гостя на ім'я Лу-Ла. Вона намагається втекти від мисливців за прибульцями і повернутися додому. І єдиним, хто може допомогти їй у цьому, виявляється баранчик Шон. Разом їм належить відправитися туди, куди ще не ступало копитце жодного баранчика.

"Легкий та яскравий мультик, який приносить задоволення під час перегляду. Хоч він і абсолютно без слів. Цей мульт не лише для дітей, а й для дорослих. Адже нас часом теж треба вчити дружбі та співчуттям", - сказала Тетяна Іванська.

Також своїми враженнями від фільму поділилася її колега Юлія Галушка: "Виявилося, що ми можемо ходити в кіно вже і з дитиною. Набрали снеків, щоб втримати її на місці, а баранчик Шон впорався з цим завданням і без нас. Висиділа весь сеанс, не відводячи очей від екрана. Яскраві персонажі і простий сюжет - те, що треба для дітей, у смішних моментах смішно було і батькам".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.