112.ua

Традиційно текст готував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Саме тому ведучі "112 Україна" вирішили писати єднальний диктант у стінах цього навчального закладу разом із студентами та викладачами.

Авраменко почав диктувати об 11:30 зі студії "UA: Українське радіо" на Хрещатику, 26. За його словами, нинішній текст складено так, щоб його могли писати діти і дорослі, чоловіки і жінки, україномовні і російськомовні. Авраменко запевняє: намагався зробити диктант водночас пізнавальним, позитивним, естетичним і патріотичним.

112.ua

"Насамперед, це випробування для мене самого – узяти в руки ручку і сісти за парту, щоб перевірити свою грамотність. Але найбільше гріє душу те, що разом з нами писали не тільки жителі різних регіонів країни, а й громадяни за кордоном, щоб показати незламність та єдність українського народу", – поділився своїми враженнями ведучий "112 Україна" Сергій Гулюк.

Свого колегу підтримала і Юлія Галушка: "Авраменко схитрив, коли начитував диктант, хотів підловити нас на помилках. Сама назва диктанту була надзвичайно патріотична – "Крила України". З нетерпінням чекаю на результати, щоб дізнатися свої сили у знанні української мови".

112.ua

Вже 11 листопада текст радіодиктанту оприлюднять на сайті "UA: Українське радіо", після чого кожен учасник зможе перевірити свої мовні здібності.

Телеканал "112 Україна"– інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.