112.ua

Ведуча телеканалу "112 Україна" Валерія Сергєєва провела майстер-клас "Інформаційна гігієна: Як розпізнати фейки і маніпуляції в інтернеті, і де знайти потрібні новини". Захід відбувся в столичному "Перемога Space".

Під час зустрічі з життєлюбами Сергєєва розповіла, як фільтрувати та аналізувати щоденні новини, а також інформацію в цілому. Крім того, ведуча поділилася досвідом, як не піддаватися на маніпуляції.

Досьє: Валерія Сергєєва

Народилася в місті Дніпрі. Отримала диплом магістра журналістики Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Прийшла в команду передачі "112 хвилин" восени 2016 року. Після цього брала участь у запуску програми "Свідок 112". Зараз же Валерія веде студію LIVE в парі з Андрієм Рудим.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.