Валерія Сергєєва 112.ua

3 грудня у Києві відбувся ІІ Форум індустріальних парків, у рамках якого представники влади і бізнесу обговорювали актуальні питання розвитку економіки і промислового виробництва в країні. Одну з панельних дискусій у рамках заходу модерувала ведуча Студії LIVE на "112 Україна" Валерія Сергєєва.

У рамках сесії представники місцевої влади та діючих індустріальних парків ділилися своїм досвідом: як обрати ділянку, де взяти фінансування, як залучити резидентів і які труднощі найчастіше виникають на різних етапах проекту. Крім того, представники Туреччини і Чехії розповіли про те, як розвивалася система індустріальних парків у їх країнах. Сьогодні ці держави є лідерами за кількістю активних промислових зон серед країн-сусідів України. В ході дискусії учасники зійшлися на думці, що сьогодні індустріальні парки мають великий потенціал, але для успішної реалізації їм необхідні законодавчі зміни. Зокрема, преференції для інвесторів і підтримка держави на етапі запуску проекту.

"Індустріальні парки – це залучення інвестицій, створення робочих місць та розвиток регіонів вцілому. Міністерству не вистачає ініціатив від областей. Закликаємо надавати свої пропозиції для доопрацювання закону про індустріальні парки", - сказала заступник міністра економіки, торгівлі і сільського господарства України Юлія Свириденко.

II Форум індустріальних парків 112.ua

II Форум індустріальних парків є частиною заходу "Українські індустріальні дні". Його генеральним медіапартнером виступає телеканал "112 Україна".

"Торгово-промислова палата України, як послідовний провідник напрямку промислового розвитку країни, починала Українські індустріальні дні з єдиною метою – досягти синергії влади і бізнесу для побудови інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку. Україна повинна розвиватися на базі інновацій! Індустріальні парки - локомотиви розвитку галузей економіки. Приємно, що за час, що минув з першого форуму, кількість парків-учасників зросла до 42. Майбутнє України неможливе без інновацій, без промисловості", - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

II Форум індустріальних парків 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.