Вікторія Кіосе 112.ua

15 травня в Києві відбувся щорічний "Бал квітів". В його рамках вшанували найуспішніших жінок України, які за минулий рік зробили істотний внесок у розвиток як своєї галузі так і всієї країни. Однією з головних героїнь вечора стала ведуча телеканалу "112 Україна" Вікторія Кіосе. Вона отримала нагороду "Найуспішніша жінка року. Амбасадор краси нації".

"Вважаю, що моя місія на Землі – вести за собою людей, робити цей Світ кращим, захищати слабких, допомагати тим, хто цього потребує. А ще – рятувати життя, продовжувати дні на планеті чудовими екологічними проектами, відкривати ті двері й руйнувати ті стіни, які піддаються за допомогою краси. Нагорода "Найуспішніша жінка року. Амбасадор краси нації" – це заслуга всіх українок, які в правильному світлі показують всю міць і крутість нашої нації", – сказала Кіосе.

Вікторія Кіосе 112.ua

Нагадаємо, Вікторія неодноразово брала участь у конкурсах краси і, зокрема, представляла нашу країну на міжнародному конкурсі "Міс Інтернейшнл". Також Кіосе є директором конкурсу краси "Міс Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.