112.ua

"Вечірній прайм" – це цілісний 5-годинний проект, який починається з підсумкового випуску новин. Далі ефір ділиться на 5 блоків: три з них – з 19:20 до 22:00 – російськомовні, два – з 22:00 до 00:00 – україномовні. Ведучими нового проекту стануть: у першому блоці – Василь Голованов, який потижнево буде працювати в парі з Віолеттою Триковою та Ганною Степанець, у другому – Павло Кужеєв, а по п'ятницях – Вадим Карп'як, поділять ефір з Роксаною Руно та Еліною Бекетовою.

Гостями студії стануть відомі експерти, блогери та лідери думок, які разом з ведучими будуть обговорювати найгарячіші теми дня.

"На каналі сконцентрований величезний потенціал як ведучих, так і команди в цілому, який у "Вечірньому праймі" ми зможемо розкрити в новому ключі. Ми будемо не просто інформувати, а й намагатимемося зрозуміти: хто і що стоїть за тією чи іншою подією. Інакше кажучи зазирнемо в суть речей",– зазначає керівник служби ефірного мовлення "112 Україна" Людмила Писанко.

"Вечірній прайм" – це не тільки динамічне обговорення топових тем, а й інтерактив з глядачем. Протягом ефіру буде проводитися голосування щодо найбільш важливих тем дня.

Серед нововведень проекту – оформлення студії, а також ефірна графіка.