112.ua

Про свій перший ефір у новому для неї проекті Валерія розповідає: "Так, як сьогодні, не хвилювалася вже дуже давно. Були відчуття, що починаю все спочатку. Але, на щастя, мені дістався в співведучі дуже надійний друг Юра Бібік, який завжди готовий підтримати. З ним було впевнено і спокійно. І, звичайно, я відчувала підтримку всієї команди програми, керівників каналу. За що їм величезне спасибі".

На телеканал "112 Україна" Валерія прийшла восени 2016-го як журналіст ранкової програми "112 хвилин". Незабаром стала одним з її редакторів. У лютому цього року разом з новою командою запускала проект "Очевидець 112". Отримала досвід роботи і журналіста, і ведучої програми кримінальних новин. Каже, що залишати "Очевидець 112" не хотілося, але цікаво було повернутися до соціально-політичних новин в новому для неї студійному прямоефірному форматі.

Валерія Сергєєва народилася в м. Дніпрі. Закінчила факультет журналістики Дніпровського національного університету ім. О. Гончара та отримала ступінь "магістра журналістики". Перший досвід отримала в прес-центрі на посаді керівника.

Команда телеканалу вітає Валерію з упевненим стартом!