112.ua

Група народних обранців просить суд скасувати звернення Верховної Ради до РНБО стосовно персональних економічних та інших обмежувальних заходів проти вищезазначених телеканалів.

Депутати стверджують, що ця постанова – неконституційна, оскільки її затверджували з порушенням Верховною Радою України конституційної процедури розгляду та ухвалення, включаючи спотворення результатів голосування народних депутатів у результаті їхнього не особистого голосування. Парламент, у свою чергу, не дотримався своїх повноважень, які встановлені Конституцією України.

Підтримати керівництво телеканалу у вимозі на право працювати та відстоювати свободу слова зголосилися депутати від "Опозиційного блоку", зокрема Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Тетяна Бахтєєва, Дмитро і Михайло Добкіни та Вадим Новинський. Також підписався член фракції "ВО "Батьківщина" Олександр Абдуллін. Всі вони вважають абсурдним рішення Верховної Ради про застосування санкцій до українських телеканалів.

Крім того, на захист українських телеканалів стають депутати з Європарламенту, які нещодавно особисто ознайомились з роботою мовників та журналістів.

Команда головного інформаційного телеканалу "112 Україна" продовжує відстоювати право на свободу слова в країні. Ведучі каналу записали офіційне відеозвернення до міжнародної спільноти з проханням звернути увагу на свободу слова в Україні й не допустити закриття телеканалів чи будь-яких інших утисків прав журналістів.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.