112.ua

Згідно з показниками за попередній 38 тиждень "Пульс", як і раніше, випереджає за рейтингом політичні шоу на News One, 1+1 та ICTV.

112.ua

Більше того! Минулий ефір програми "Пульс" продемонстрував приклад конструктивної дискусії гостей в студії політичних ток-шоу. Адже під час випуску цієї програми за 25 вересня була зафіксована ідея, яка може вирішити проблему з "євробляхами" на українських дорогах.

Голова громадської організації "Авто-Євросила" Олег Ярошевич у прямому ефірі ток-шоу "Пульс" заявив, що ідеальним вирішенням цього питання буде компроміс між державою і власниками авто з іноземними номерами, де держава скасовує акциз, а власники таких автомобілів в свою чергу платять 34, 5% за розмитнення. У такому разі в держави поповнюється бюджет, а власники автомобілів отримують можливість комфортного вирішення питання іноземної реєстрації.

Свідками цієї заяви під час прямого ефіру програми 25 вересня стали 1 807 800 глядачів по всій країні,

112.ua

що дозволило "112 Україна" стати лідером слоту в порівнянні з іншими інформаційними каналами.

112.ua

Тому на тлі політичних ток-шоу, які борються за увагу глядача скандалами і порожніми взаємними звинуваченнями між запрошеними спікерами, "Пульс" "112 Україна" залишається не тільки воістину народним шоу, але і майданчиком для вирішення соціально важливих питань і проблем українців.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна".