112.ua

Телепрограму подивилися 2 126 800 глядачів у всій країні, з них 1 183 200 за аудиторією 18+ (50+).

112.ua

Цього дня телеканал "112 Україна" посідає перше місце у слоті трансляції та лідирує серед усіх інформаційних каналів країни.

112.ua

Також "112 Україна" під час трансляції програми "Пульс" утримує першість у динаміці рейтингу інформаційних мовників держави.

112.ua

Слід також відзначити, що "112 Україна" 5 лютого увійшов до ТОП-10 інформаційних каналів, це вже стало доброю традицією і свідчить про професійне зростання команди та постійне збільшення довіри з боку глядачів. Цього дня частка телеканалу за аудиторією 18+ (50+) становить 3,41%. Так, "112 Україна" здобув 8-ме місце серед усіх загальнонаціональних каналів.

112.ua

Нагадаємо, минулої програми політичного ток-шоу "Пульс" ведучі Ганна Степанець та Володимир Полуєв разом з гостями студії в першій частині обговорили тему майбутніх виборів, а саме рекордну кількість кандидатів у президенти, технології підкупу виборців, фінансування передвиборчої кампанії. У другій частині програми йшлося про ефективність роботи українського парламенту напередодні виборів, довіру до законодавчого органу, а також майбутні важливі голосування, зокрема - закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО.

Гостями студії головного політичного шоу країни "Пульс" 5 лютого стали: Олексій Гончаренко, Василь Німченко, Олег Осуховський, Ростислав Балабан, Оксана Юринець, Дмитро Добродомов, Наталія Королевська, Юрій Мірошниченко, Ілля Кива, Ірина Фриз, Юрій Гримчак, Євген Червоненко, Сергій Поярков, Андрій Пальчевський, Володимир Квурт та Олександр Горган.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний альянс. Дані надано телеканалом "112 Україна".

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.