112.ua

Програму подивилися 1 864 500 глядачів по всій країні, з них 995 200 за аудиторією 18+ (50+).

112.ua

Цього дня телеканал "112 Україна" посів перше місце в слоті трансляції та лідирує серед інформаційних телеканалів за добу.

112.ua

Варто відзначити й те, що цього дня частка телеканалу "112 Україна" за аудиторією 18+ (50+) становить 2,67%. Таким чином, "112 Україна" здобув 9 місце серед усіх загальнонаціональних каналів.

112.ua

Гостями студії головного політичного шоу країни "Пульс" 15 січня стали: Наталія Королевська, Олексій Гончаренко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Василь Німченко, Руслан Бортнік, Олег Ярошевич, Володимир Цибулько, Сергій Таран, Олена Бабак, Олексій Мушак та Олександр Охріменко.

Незмінні ведучі Володимир Полуєв та Анна Степанець під час ефіру спілкувались з чиновниками та експертами на тему виборів президента, які мають відбутись 31 березня 2019 року, і з’ясували, яким має бути перше рішення нового глави держави. До того ж в ефірі "112 Україна" обговорили, як претенденти на найвищу посаду в країні пропонують вирішувати питання війни, економіки і соціальної сфери.

Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведена глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надано телеканалом "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.