112.ua

Цього дня програму подивилися 2 251 600 глядачів у всій країні, з них 1 189 100 за аудиторією 18+ (50+).

112.ua

Завдяки трансляції програми в цей день "112 Україна" традиційно посів перше місце серед усіх інформаційних каналів країни.

112.ua

Також "112 Україна" продовжує утримувати лідерські позиції у динаміці рейтингу серед всіх інформаційних мовників України. Під час ефіру програми"Пульс" рейтинг телеканалу перевищував інші канали в декілька разів.

112.ua

Слід також відзначити, що "112 Україна" цього дня увійшов до ТОП-10 каналів України.

112.ua

Ведучі Володимир Полуєв та Анна Степанець разом з гостями головного політичного ток-шоу України "Пульс" обговорювали підсумки року, зокрема воєнний стан, напругу в Азово-Чорноморському регіоні, перспективи звільнення українських моряків, а також співпрацю з МВФ.

Гостями студії стали позафракційний нардеп, голова партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов, народний депутат, представник "Опозиційною платформи - За життя" Нестор Шуфрич, , нардеп Михайло Головко, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко, нардеп Іван Рибак, колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш, політичний експерт Олександр Солонтай, колишній міністр економіки Віктор Суслов, екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко, екс-міністр соцполітики Василь Надрага, політолог-міжнародник Олег Волошин, політолог Сергій Таран, екс-голова Донецької ВГА Павло Жебрівський, екс-голова Київської ОДА Олександр Горган, експерт з питань енергетики Валентин Землянський, заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка.  Ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі запитання і обговорюють найважливіші події з життя країни. Особлива роль в спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть звернутися зі своїми запитаннями до гостей та отримати відповіді на них в режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.